Rozdajemy kody 
na DARMOWE przekazy!
+44
Dowiedzcie się więcej o naszej historii, nowych cenach oraz unikalnych usługach.
Jesteśmy z Wami już 15 lat!

Największa polska instytucja finansowa w Wielkiej Brytanii, One Money Mail Ltd, właściciel marki Sami Swoi Przekazy Pieniężne, obchodzi wspaniały jubileusz. Już od 15 lat jesteśmy z Wami, dbając nie tylko o bezpieczeństwo Waszych przekazów. Czas na świętowanie Kryształowych Godów!
www.PrzekazyPieniezne.com
Sami Swoi – historia w pigułce
W Londynie powstaje firma One Money Mail Ltd, właściciel marki Sami Swoi Przekazy Pieniezne. W tym samym roku, na Acton, rozpoczyna działalność pierwsza placówka Sami Swoi. Firma tworzy infolinię, przez którą do dzisiaj można wykonywać przekazy pieniężne. Podpisana zostaje umowa z bankiem BPS, który staje się głównym partnerem na polskim rynku.
2004–2005
Firma posiada już 10 placówek agencyjnych i bazę 2.700 Klientów. Do oferty zostają wprowadzone nowe produkty: opłata rachunków w trybie standardowym oraz expressowym. Firma otrzymuje prestiżową nagrodę od Brytyjsko-Polskiej Izby Handlowej dla Firmy Roku „The Company of the Year”, za przedsiębiorczość, innowacyjność, konkurencyjność i nieustanny rozwój. Otwarta zostaje placówka w dzielnicy Tottenham – Sami Swoi Seven Sisters. W portfolio pojawia się nowy produkt – przekaz na Pocztę. Do banków partnerskich w Polsce dołącza BGŻ. 
2006–2007
2008–2009
Po uruchomieniu nowych placówek w Luton oraz w dzielnicy Streatham, pod koniec 2009 r., sieć liczy już 81 placówek agencyjnych oraz cieszy się zaufaniem 25.000 Klientów. W ofercie pojawiają się nowe produkty: przekaz na konto walutowe USD, CHF, EUR. To również czas – po autoryzacji banku HSBC – wprowadzenia płatności kartą. Pojawia się nowoczesna platforma dla klienta biznesowego (Sami Swoi Premium).
2010
Uruchomione zostają przekazy pieniężne przez internet – www.PrzekazyPieniężne.com. W tym samym roku firma podwaja liczbę Klientów do 50.000 i współpracuje już z 112 placówkami agencyjnymi. One Money Mail Ltd staje właścicielem magazynu Goniec Polski oraz portalu Goniec.com.
2011–2012
Zdobycie tytułu Authorised Payment Institution (autoryzowana instytucja płatnicza) nadanego przez ówczesnego regulatora FSA, obecnie Financial Conduct Authority oraz nagrody dla „Najlepszej Firmy Oferującej Przekazy Pieniężne do Europy Wschodniej 2011” („Best Money Transfer Company for Eastern Europe 2011”) przyznanej przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Sieci Przekazów Pieniężnych. Powstaje nowa placówka – Sami Swoi Hammersmith. Firma wprowadza przelew „w 10 minut na każde konto złotówkowe w Polsce”, a także przekaz do odbioru w bankomacie. Wdrożona zostaje strona dostosowana do urządzeń mobilnych m.przkazypieniezne.com. Wprowadzona zostaje tokenizacja oraz opcja tracking transakcji.
2013
Aplikacja Sami Swoi Przekazy Pieniezne dostępna jest w App Store i Google Play. Firma wprowadza pierwszą bezpieczną aplikację na portalu społecznościowym Facebook, służącą do dokonywania transferów pieniężnych do Polski – apps.facebook.com/przekazypieniezne. Przekazy pieniężne z Sami Swoi wykonać można już w ponad 200 placówkach agencyjnych, 6 autoryzowanych placówkach (Acton, The Mall, Streatham, Seven Sisters, Luton, Hammersmith), przez internet, na Facebooku oraz przez aplikację na smartfonie. Wdrożona zostaje elektroniczna weryfikacja klientów na podstawie danych wprowadzonych w system. Ich liczba wzrasta do 130.000.
2014-2018
Pojawia się możliwość realizowania transferów EUR – PLN oraz zleceń stałych. Światło dzienne ujrzała ulepszona wersja aplikacji mobilnej Sami Swoi – wersja 2.0 oraz uruchomiona zostaje natywna aplikacja mobilna. Firma Sami Swoi aktywnie angażuje się w najbardziej prestiżowe wydarzenia na Wyspach. Stajemy się największą polską instytucją finansową w Wielkiej Brytanii. Liczba zadowolonych klientów to 250.000.
2019 
Sami Swoi Przekazy Pieniężne cieszą się zaufaniem ponad 300.000 klientów. Obecnie nasza firma jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm transferujących środki do Polski na rynku brytyjskim. Sponsorujemy i wspieramy największe polskie wydarzenia w Wielkiej Brytanii. W swoim portfolio mamy wyspecjalizowane, różnego typu produkty finansowe.